Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki vagyok akadva, azt hiszem...

Ki vagyok akadva, azt hiszem elromlott az új pendriv-om eddig semmi baja nem volt.16 gb os irok rá filmeket és 8 gb nál többet nem ír rá, pedig kiírja hogy van szabad hely, el is kezdi a filmet másolni ki is irja hogy ok-?

Figyelt kérdés

de nem birom rajta (laptopon) megnézni kiírja 1,2 gb de nem indul azt irja 0:00 perc

nem akarok formázni mert a dvd lejátszóm nem ismeri fel a dvd lejátszó az ntfs-t- SEGITSETEK


2012. jún. 30. 16:16
 1/4 djgodzi válasza:
Ha nem boltban vetted garanciálisan, akkor átba...tak. 1-2 GB-os pendrive-ot vettél 16-osnak az árán. Ha garis, vidd vissza.
2012. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

eddig semmi nem volt-eddig rá tudtam irni a 16 gb-ot

most biztos elromlott-vagy nem tudom.........

2012. jún. 30. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ments le róla mindent, ha tudod. Ha nem akkor használd a Get Data Back programot.

Ha meg van akkor formázd meg újra és nézd meg így működik-e.

Ha így sem akkor próbáld meg ezzel a programmal ellenőrizni a pendrive-ot. Olvasást, írást, hibás szektorok feltárását is tudja tesztelni és megkeresni.

[link]

Ha sok a hiba és garanciális akkor vidd vissza. Ha nem garanciális vagy nem hivatalos helyről van akkor nagy a valószínűsége, hogy vehetsz másikat.

2012. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen-nagyon nagyon- megcsinálom majd - meg van egy ismerős számtek guru majd mondom neki is- még egyszer KÖSZÖNÖM
2012. júl. 1. 07:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!