Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem működik a gép?

Mért nem működik a gép?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom rendesen betölti mindent tálca, ikonok stb. de ugyanakkor egyből le is fagy az egész gép és nem tudok semmit sem csinálni, az egér mozgatásán kívül. Mi a baj? Vírus, vagy a software a hibás? meg lehet oldani újratelepítés nélkül?
2012. jún. 30. 15:43
 1/7 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem, hogy a gép csökkentett módban, viszont tökéletesen működik.
2012. jún. 30. 15:44
 2/7 anonim ***** válasza:
kezdd azzal, hogy msconfig-ban minden 3. féltől származó programot kiszedsz a gyorsindításból. Ha így is előjön a gond akkor ujratelepítés, ha az után is csinálja hardverhiba, kezdheted a ramok tesztelésével illetve gyanakodhatsz bármire ami drivert használ (mivel ezek csökketett módban nem töltődnek be) pl videokártya, alaplap stb.
2012. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lehet hogy két vírusirtód van és mind a kettő együtt akar futni az is le tudja fagyasztani.
2012. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és a bizonyos "3. féltől származó programokat", hogyan is tudom kiszedni? bocsi, nem nagyon értek hozzá :|
2012. jún. 30. 16:28
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, kiszedtem, és úgy működött rendesen. akkor van rá valami megoldás?
2012. jún. 30. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor egyesével visszakapcsolgatod őket és rájössz egyszercsak mi volt a gond
2012. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
vagyis hát csak azt csináltam, hogy bejelöltem a "hibakeresési indítást". azt kellet csinálni? ha nem akkor léci megmondanád, hogy melyiket? és hogy hol kell visszarakni, hogy megtudjam, hogy melyik a rossz? nem lenne egyszerűbb hogy mindent letörlök az alap fájlokon kívül?
2012. jún. 30. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!