Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom rátenni a...

Miért nem tudom rátenni a pendrivem-ra a cuccot?

Figyelt kérdés
Van egy 8 Gb-s pendrivem, és egy 7 Gb-s filet szeretnék rátenni, de nem engedi, mert azt írja, hogy nincs hely. Leformáztam, teljesen tiszta minden, és "mégsincs" hely rajta. Mi lehet a baj?
2012. jún. 29. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha FAT32-re van formázva, akkor nem lehet rá 4 gigánál nagyobb fájlokat tenni. Formázd NTFS-re vagy exFAT-ra.


Ha így teszel, rá fog menni a fájl, viszont DVD lejátszó és egyéb kütyük nem fogják látni. Tehát ha videóról van szó, amit médialejátszó eszközön akarsz lejátszani, akkor jobban jársz, ha darabolod.

2012. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pontosan 7 gigás a fájl nekem is van egy 8 gigás pendriverem és csak 7.18 GB szabad hely van rajta.
2012. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az lesz a baj, amit az első írt, viszont formázásnál azt írja ki, hogy a Windows nem tudta befejezni. Ilyenkor mi a teendő?
2012. jún. 29. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a gépet és próbáld újra.
2012. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!