Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van ez? Htc Legend

Miért van ez? Htc Legend

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem egy Htc legend telefont ami meg is jött. Viszont valami gond van vele. Az érintőképernyője szarakodik, igaz nem mindig csak néha. pl ha egy egy valamire épp kattintok akkor teljesen másra kattint, üzenetírásnál is ez van néha hogy ha pötyögöm a betűket akkor mindent csinál, csak azt nem amit én akarok. Szofver frissítés menü van a telefonban, csakhogy azt írja, hogy napra kész a telefon, és nem áll jelenleg rendelkezésre új frissítés. Mit tehetek?
2012. jún. 27. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az iPodom is ezt csinalja hogyha nem USB-rol toltom hanem konektorbol(stecker,priza,vagy hogy mondjak azt magyaril).Eredeti a tolto,vagy nem toltes kozbe csinalja?
2012. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eredeti a töltő, bontatlan csomagolásban volt.. hát töltővel is, meg anélkül is csinálja... az elején jó utána szar lesz.
2012. jún. 27. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Garanciaban van nem?Kuld vissza
2012. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!