Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol találom a mozzila firefox...

Hol találom a mozzila firefox könyvjelzőit? Vagy hogy állítsam vissza?

Figyelt kérdés
az a problémám hogy nem nyitja meg a mozzilát se a chrome-t a gép ..azt írja 'hibajelentés elküldése..' többször is rámentem később megpróbáltam újra és ugyanez.Egy bizonyos hibát ír ki ott azt nemtufom hol lehet megjavítani vagy valami.. Megpróbáltam újratelepíteni de azt sem engedte..a Mozzila mappa pedig üres..nekem meg kellene egy oldal amit elmentettem a munkám miatt..annak a címére meg nem emlékszem. Tényleg nagyon fontos lenne..

2012. jún. 27. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Mozbackup nevű programot, az lementi akár a firefox könyvjelzőit, sőt, akár a komplett beállításait is.
2012. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van valami datamngr.dll nevű fájl ami miatt nem nyitja meg..azt akartam letörölni de nem engedi mert írásvédett. Én levettem a pipát onnan és elmentettem de valamiért még mindig nem engedi törölni..pedig ha az nem lenne ott már megnyitná.. a program amit ajnálottál az se indul el..vagy nemtudom
2012. jún. 27. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg itt tárolja a könyvjelzőket:


XP:


C:\Documents and Settings\Felhasználónév\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\


Win7:


c:\felhasználók\felhasználónév\AppData\Local\Mozzila\Firefox\Profiles\

2012. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

C:\Documents and Settings\Felhasználó\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\3u6kuhnk.default\


Természetesen Felhasználó nevű könyvtár nincs, abba a könyvtárba kell belépni, amely néven telepítve lett az op.rendszer (XP-ről beszélek, a Win 7-ben nem így van).


A 3u6kuhnk.default könyvtár helyett valami hasonlót keress.

2012. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!