Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért állnak meg a videók x...

Miért állnak meg a videók x idő után?

Figyelt kérdés
nézni akartam valamit youtubeon, elindult, ment rendesen és 11secnél megállt ha rákattolok 11secre akkor ugrik egy kicsit és megint elindul de pár sec múlva megint ugyanúgy leáll és nem az a baja hogy nem töltötte be a vidit mert már végigbufferelte. nem csak youtube máshol is ezt csinálja változó időkkel valahol 6secnél áll meg...most lett újrarakva a gép és ezelőtt minden oké volt. talán flash playerből kéne másik vagy mi lehet?
2012. jún. 27. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

mert nemjó a videókártyád.

igen

2012. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de eddig is ugyanez a kari volt benne mégse volt semmi baja... csak most hogy újra lett rakva..
2012. jún. 27. 15:23
 3/5 ezio1019 válasza:
Nekem is ugyan ez van és nekem is most lett újra rakva És az előtt minden jó volt teljesen ugyanez nekem is a problémám. És szerintem nem a felsh player a bja mert én már kipróbáltam másikkai is de nem jó.
2012. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ezio1019 válasza:

SZIA MEGVAN NEKEM LEGALÁBBIS

!!!!!!!!!!

Miután rálaktam egy hangkártya Drivert Jó lett.

INNEN Töltöttem le:::



[link]

2012. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ezio1019 válasza:
2012. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!