Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van valakinek feltöltőkártyás...

Van valakinek feltöltőkártyás mobil nete? Segítenél?

Figyelt kérdés

Szeretnék minden kötöttség nélkül netet, hűségnyilatkozat és havi díj nélkül.


Ehhez a mobil net a legjobb, a feltöltőkártyás verziója.


Megmondaná valaki, hogyan van ez?


Meg kell külön venni a modemet, a jogosultságot, vagy kompletten megkapom a szolgáltatónál?


Mennyibe kerül nagyjából és hogyan lehet tölteni? Meddig elég, ha naponta mondjuk 1 órát használom?


2012. jún. 27. 14:32
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:

Djuice -nak vannak feltöltőkártyás mobilnetjei. 500Megabájtos és 2GB.os csomaggal, de a telenor hipernethez sem kötelező a hűségnyilatkozat.

Ha van modemed, (telenoros. pannonos djuice-os vagy független) akkor elég csak a kártyát megvenned, annak van egy 1500-1600 ft.os díja + a feltöltés. Ha nincs modemed, akkor érdemes csomagban venni. a modem olyan 7000 körül van.

2012. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi, ezt megtaláltam.


Olyan dolgok érdeklnének, hogy melyik kedvezőbb, mert van minden szolgáltatónak ilyen nete. De melyiknél éri meg jobban?

2012. jún. 27. 16:00
 3/4 MaXXeGee ***** válasza:
ez attól függ, hogy mennyit és mire használnád, ha elég a kevesebb adatforgalom, akkor feltöltőkártyás, ha kell azért egy havi 5 giga akkor hipernet ... ahhoz sincs hűségidő. Nekem van egy 2GB-os djuice, ha laptoppal megyek valahova és tudom, hogy kellhet net, arra tökéletesen megfelel. És ez az ahol 45 napod van elhasználni az adatmennyiséget.
2012. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Napi 1-2 órát szeretném használni.


A hipernet is van feltötltősbe?

2012. jún. 27. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!