Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Power saving mode. Mi lehet a...

Power saving mode. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom a gépet és az LG monitoron előjön ez a szöveg: power saving mode, majd elsötétül. Olvasgattam itt róla, de semmi nem segitett. Nagyon fontos lenne itthon megoldanom!
2012. jún. 27. 10:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az is lehet de a monitorodon nem lehet a menübe véletlen bemeneti forrást állítani ?
2012. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Konyrol válasza:

Hello!


Nekem is ez a gondom!

Analóg kábellel működött a gép monitorra kötve egy SApphire hd7770 kártyával DVI átalakítóval. Gondoltam vásárolok egy DVI kábelt és nem kell alakítgatni. Amint át dugom Felismeri a jelet és Digital Power Saving Mode panel megjelenése után alvó állapotba kerül.....

A video kártya, a monitor és a csatlakozók is jók. Egyéb eszközökkel mind több módon is tesztelve. Sok külföldi forumon találkoztam a problémával, sajnos LG sajátosság......

Több informatikus és pc-s guru értetlenül áll a probléma előtt.

Ha mégis lenne használható ötlet vagy megoldódott a porblámád írj légyszíves!

2013. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!