Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit vegyek a pénzemből?

Mit vegyek a pénzemből?

Figyelt kérdés

ezt gondoltam ( de csak egy dolgot akarok venni) :laptop,asztali számítógép,játék,,cipő,ruha


szerintetek??


és ne azt írjátok hogy én döntsem el hogy mit akarok!!


várom a válaszokat.


2012. jún. 27. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
sört...
2012. jún. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Üdv.

Én soha nem döntök senki helyett!

Mivel nem tudom hogy mennyi idős vagy így nagyon nehéz megítélni az ízlésvilágodat lehet hogy mondok valamit és azt mondod ,az már van.

2012. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NEKEM egy baromi erős asztali számítógépre lenne szükségem. Egy ronda 30kilós fémdobozra az asztal alatt, ami terhelés alatt télen képes kifűteni a szobát. Egyrészt azért, mert nem szeretem a laptopokat, másrészt meg azért, mert ugyanannyi pénzből kétszer erősebb asztali gépet tudok venni, mint laptopot.


> és ne azt írjátok hogy én döntsem el hogy mit akarok!!

Honnan tudjuk, hogy neked mire van szükséged, mit tudnál kihasználni? Az önálló mérlegelés az ember egyetlen valódi szabadsága. Élj vele te is! Dönts önállóan. Lehet hogy egy gyenge laptoppal sokkal jobban járnál, sokkal hasznosabb lenne számodra, mint egy erős asztali gép.

2012. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy okostollat! Az nagyon menő cucc ám!
2012. jún. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha 100ezer alati pénzed van akor cipö, ruha

gondolom nincs ? azért emliteted

játék? mit értesz alata? társasjáték? táblás:p?

meŕt ha pc játék akor már van pc/laptop od nem?

laptop - horodozni jol

asztali - otthonra jó és jobb teljesítményü azonos árban még ha monitor is kelene

2012. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha félénk 14 lennék akkor ezt


[link]

2012. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!