Miért nem jó a bootolhato usb?
Figyelt kérdés
A leirás szerint csináltam de van egy probléma.A leirás: [link]
Az a gondom hogy leformázom az usb-t oké megcsinálom a bootsectes dolgot gond nélkul kivalasztom az 1.menupontba a xp forrását a 3.ban az usb betujelet megadom de mikor inditom a masolast valamit kerdez igen-el valaszolok de par irás után press key to continue nyomok 1 gombot megint kiirja press key to continue megint nyomok 1 gombot de ekkor kilép a dos konzolbol es az usb-n nincs semmi rárakva:((( MI lehet a gond fontos lenne mert mem mukodik a kivant telepito gépen se cd se a dvd olvaso:( HELP ME!
2012. jún. 25. 09:13
11/16 A kérdező kommentje:
oke jonak nez ki remelem ezuttal sikeruL:)
2012. jún. 26. 19:36
12/16 A kérdező kommentje:
de amugy nekem nem kell hiren boot cd es a ubuntu ugye?
2012. jún. 26. 19:51
13/16 anonim ![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
válasza:
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Nem csak egy pendrive, a yumi neveztű szoftver és az a windows amit telepíteni szeretnél.
14/16 A kérdező kommentje:
ok aszem sikerult de van egy gond errol a géprol betolti a yumi-t de amelyiket akarom telepiteni az nem 1.re van a bootolas de valahogy nem jo majd teszek fel uj kerdes keszitek videot hogy lassa mindenki vagy képeket rakok fel esetleg meglássuk
2012. jún. 27. 09:26
15/16 A kérdező kommentje:
itt a kérdés helP!:)
http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..
2012. júl. 5. 18:07
16/16 A kérdező kommentje:
ja es amig van lehetoseg addig ne hozzatok szova azt hogy a vinyot kiszedem es atrakom a mostaniba mjad feltelepitem:)nem szeretnem veletlenul se hogy vmi baja tortenjen a mostaninak az csak is utolso megoldas meg am is garancia alatt van a gep szoval ha szetszedtem buktak:)
2012. júl. 5. 18:14
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!