Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem találom hova kell beírnom...

Nem találom hova kell beírnom a mobil számomat youtube-ra, hogy tudjak 15 percnél hosszab vidiket is feltölteni. Szerintetek merre lehet?

Figyelt kérdés
mobil, youtube, teljes film, telefonszám, hova, írjam, be
2012. jún. 24. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engedélyezve van alapból is a 15 percnél hosszabb videó. Csak akkor nem enged annál hosszabbat feltölteni, ha megsértettél valami jogszabályt. Velem is ez volt aztán töröltem a videómat amivel gondja volt és máris engedélyezte.
2012. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
háth nem tudom, azt írja ki h a videó túl hosszú :S
2012. jún. 24. 23:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Videokezelő --> Szerzői jogi közlemények menüpontban nézd meg hogy nincs-e videód ami nem felel meg neki.
2012. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A feltöltött vidiknél 2 van az egyik a film amit felakarok rakni, meg egy másik 6perces vidi. Ha rámegyek oda amit írtál, ott csak a 6 perces vidim van, a film sehol :S :/
2012. jún. 25. 23:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is elég. Nem csak akkor nem engedi feltölteni ha kifogásolható, ha bármelyik más videóddal van baja akkor sem enged többet felrakni. Ha azzal nem kezdesz valamit nem tudsz feltölteni többet 15 percnél hosszabbat.
2012. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kitöröltem a másik vidit, de nem történt semmi :/ ...nem tom h most mit is kéne csinálnom, h jó legyen :S
2012. jún. 28. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!