Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az normális, hogy úgy érzem,...

Az normális, hogy úgy érzem, hogy mindent elfelejtettem, amit az infó szóbelire tanultam? :S

Figyelt kérdés
attól még holnap eszembe fognak jutni a dolgok?(mert holnap megyek) nagyon izgulok, szerintem meg sem fogok tudni szólalni, pedig egy hetet végigtanultam:D ti nem izgultok?
2012. jún. 24. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én ha tanultam mindig az az érzés fogott el, hogy tudom és holnap tarolok, szóval az én szemszögemből nem normális ha úgy érzed mindent elfelejtettél.

Az meg, hogy holnap hogy fogsz teljesíteni mi nem tudhatjuk.

Az izgulás az meg természetes dolog.

2012. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SnakeDoc ***** válasza:

Gratulálok. Én is érettségizek, csak építészetből(választottként). Szerintem ott úgyis minden eszedbe fog jutni. Én pl. azt se tudom mikor leszek, holnap, holnapután, vagy azután, jókérdés... :)

Elég viccesen hangzik, de már-már várom.

2012. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!