Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség notebook és a...

Mi a különbség notebook és a netbook között?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb annyi mint a kutya és az eb között.

Valamikor régen volt különbség de mára már a két kategória összemosódott.

2012. jún. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A netbookok kisebb méretűek (11" alatti képátló), szerényebb teljesítményűek és nincs optikai meghajtó bennük.
2012. jún. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" Kb annyi mint a kutya és az eb között.

Valamikor régen volt különbség de mára már a két kategória összemosódott."


El se olvastam rendesen, én a laptop-notebook -ról írtam.


A netbook valóban kis masina optikai drive nélkül.

2012. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"(11" alatti képátló)"


Van 11" méretben is netbook.

2012. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
30%

Első: nem a Laptop és a Notebook különbségekről van szó.


A másodiknak van igaza, a netbook -nak kisebb kijelzője van, könnyebb a hordozhatósága, és nincs bennük optikai meghajtó. Ezen kívül minden integrált rajta, a processzor is. Kisebb a fogyasztása, ami sok esetben nagyobb akkus üzemidőt garantál. Ha valaki csak netezésre használja, de nem szereti az okos telefonok kényelmetlenségét, azoknak lehet jó választás. Amúgy szerintem csak bohóckodásra jók.

2012. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor 11" ÉS az alatt. Akár van/volt 7" kijelzős is, de a netbookok nagy része ma 10,5" méretű kijelzővel rendelkeznek.
2012. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A netbook jelentősen lassabb, olyan, mint egy 6-8 éves notebook. Cserébe jóval kevesebbet fogyaszt.
2012. jún. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!