Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kikapcsolni...

Hogyan tudnám kikapcsolni hogy az előugró ablakot ne blokkolja a böngészőm?

Figyelt kérdés

Ie böngészőm van még mielött valaki mondaná hogy cseréljem le mozillára vagy bármi másra most el mondom h NEM cserélem le mert szerintem meg a többi gagyi és ie-vel nincs semmi bajom. Régen nem blokkolt, de most igen. Hogyan tudnám kikapcsolni? Jójáték.hu-n nem tudok játszani mert nem akarja megnyitni az ablakot -.-


Vki tudna segíteni?


2009. júl. 7. 11:21
 1/4 anonim válasza:

Szerintem gyerekes az internet explorerhez való kötödés.

Annyi hiba és biztonsági rés van benne, sokkal több rosszindulatú dolgot enged be, mint pl. Firefox, Safari.

Nem beszélve a sebességről...


Egyébként:


Eszközök/internetbeállitások/Adatvédelem/Elugró ablakok blokkolása

és azt a pipát kiveszed

:)

2009. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gáz hogyha én ehhez ragaszkodok a legjobban? A sebességével nincs semmi gondom és amúgysincs magával a böngészővel. Minden normálisan működik, miért lenne gyerekes? Próbáltam mást is, de nem jött be.

Amúgy köszi a válaszod, már megcsináltam de még mindig blokkol.

2009. júl. 7. 11:41
 3/4 anonim válasza:

Pontosan ezért kéne átszokni egy firefoxra. Mert internet explorer (főleg a 6) nagyon sok hibát tartalmaz.

Kikéne próbálni, hogy más böngészővel megnyilik e az oldal és ha igen(elég valószinű) akkor átkéne szokni. :)

2009. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem 6-os IE-m van hanem újjabb és már próbáltam más böngészőt de nem jött be
2009. júl. 7. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!