Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi csinaljak? Meghalt minden,...

Mi csinaljak? Meghalt minden, semmit sem akar elinditani, barmire kattintok errort ir.

Figyelt kérdés
Sziasztok! A gep ez idaig hibatlanul mukodott, a Tomb Raider kozben viszont ma beallt a kek halal. Ujrainditottam, a javitas vegig futott, de nem tortenik semmi. A gep ugyan bekapcsol, megjelenik a fokepernyo s rajta az osszes ikon, de barmire kattintok errort ir. Az internetre nem kapcsolodik, bar a wifit erzekeli. A rendszer nyelve angol es ahogy egyre idegesebb vagyok egyre kevesebbet ertek. Kerlek segitsetek, mert meg ma este megkopaszitom magam.

2012. jún. 22. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kékhalál jelentkezik, ott már komoly gond van. Op. rendszer újratelepítése ajánlott ilyen esetben.
2012. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hogyan csinaljam? Nincs internet, nem tudok sehonnan letolteni teleipest. Anyukam torka szakadtabol ordit, meg ma meg kell csinalnom. Nagyon nagy szuksegem van segitsegre.
2012. jún. 22. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha újra akarod rakni, egyszerűen: Ubuntu Linux. Guglizz után, hogy: Ubuntu Linux download. Ha Windows, azt nehezebb tészta.
2012. jún. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy anyukájának tetszene a Linux, mert úgy néz ki, hogy ő is használja a gépet.

Akkor összegezzük a lehetőségeket:

Anyukád megcsinálja a gépet vagy téged békén hagy, amíg elintézed.

Ezelőtt ki telepítette a windows-t? Meg kellene kérni egy hozzáértő embert a közelben, hogy segítsen.

2012. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnenk Linuxot. Mar leirtam, hogy nincs net, nem tudok hova letolteni, mert csak egy laptop van, az meg nem mukodik, most is mobilnetrol kinlodom.
2012. jún. 23. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!