Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha elviszem szervizbe a...

Ha elviszem szervizbe a laptopomat, lehet problémám abból, hogy nem eredeti rajta a Windows?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
WinLoader megoldja.
2012. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Hát ez jó kérdés!

Persze hogy lehet belőle gond.

De az is lehet, hogy senki nem foglakozik vele, ez a szerviztől függ.

2012. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha tartasz tőle, szedd le az op rendszert. A szervizben mond el a hibajelenséget, és hogy milyen op rendszert használsz. Mond azt nekik, hogy leszedted, mert gyári, és nem szeretnéd ha lemásolnák, add a tudatlant és a hozzá nem értőt. :)

tegyenek rá egy op rendszer, és teszteljék. Van nekik annyi a fiókban mint a rosseb.

2012. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
nagy ívben tesznek rá, fontosabb nekik a vásárlókör minthogy játszák az igazságosztót...
2012. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom se leszedni, se semmi, de még újrahúzni sem, ezért akarom szervizbe vinni. Gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki "szoftverhamisítás áldozata lett", vannak ezzel kapcsolatban szervizes tapasztalatok?
2012. jún. 22. 09:43
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan vidd be így,minden második gép ami bekerül hozzájuk, pont ilyen ,mint a tiéd,nem foglalkoznak ők a te oprendszereddel sem,
2012. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha híre terjedne, hogy emiatt nagyon pampog az a szervíz, akkor annyi lesz a vásárlókörének. Senki se megy hozzájuk.

Azért egy windowst igazán megvehetnél, már 8000 forintért kapni OEM Win7-et, nekem is az van és nincs ilyen gondom ha szervizbe kellene vinnem a gépet. Vagy tegyél fel egy Linuxot is mellé hátha azzal is jön a hiba, amit javítan kell. Esettől függ.

2017. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!