Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a neve a ps2 játéknak?

Deanw kérdése:

Mi a neve a ps2 játéknak?

Figyelt kérdés
Régen nagyon régen játszottam ps2vel és az egyik játékommal szeretnék újra játszani amit régen elvesztettem.Nem emlékszem a címére így nem tudom mihez kezdjek.annyira emlékszem hogy a játékban ilyen kék vagy lila szörnnyel voltam amivel oldalra tudtam csak menni.a fejéből hátul ugyanolyan színű dolog állt ki ami nem volt egyenes mint ha cofban lett volna a haja.az egész teste ha jól emlékszem csupasz volt.Voltak ellenségei őket nem tudom elmondani hogy nézhetett ki csak ilyen villám fegyverei voltak a szörnyemmel tudtam irányítani őket még hozzá úgy hogy összette a két kezét és ilyen hangot adott ki:géjun-géjunk . elmondta egy párszor és irányítani tudta az egyik ellenségét.ha jól tudom az ellenségei szájából gyakran hangzott ki az a szó hogy:"Szpéssz". ha valaki tudja a nevét az kérem irja le és előre is köszönöm :DD

2012. jún. 19. 18:46
 1/1 anonim válasza:
nem a Szörny rt?
2012. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!