Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért melegszik a számítógépem?

BoOy kérdése:

Miért melegszik a számítógépem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egyik napról a másikra elkezdett hamar melegedni a gépem. Indítás után egy jó 15 perc után melegszik a gépház teteje de nem tudom miért. Megnéztem hány fokos a gép: 40 °C-fokot írt, a szobahőmérséklet 27-30 °C fok. Gondoltam biztos a nagy meleg miatt forrósodik a gépem de megnéztem az alaplapot meg a videókártyát és mind a 2 nagyon meleg volt. Szerintetek mi lehet a baj?
2012. jún. 19. 13:43
 1/1 anonim válasza:
Szerintem a 40 fok teljesen normális, bár ez attól függ hol 40. A processzor belül annyi, vagy a géped teteje. Ha az utóbbi, akkor van gond. Először próbáld meg kitakarítani belülről a gépedet. Ha ez nem oldja meg a problémát, nézd meg hogy ha nem futtatsz windows-t (?) vagy más OS-t mennyi (pl. Nyiss eegy BIOS menüt és hagyd ott egy negyed órára).
2012. jún. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!