Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Netbook vagy Táblagép?

Netbook vagy Táblagép?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? Elsősorban netezésre szeretném használni és közösségi oldalak látogatására. Például ha kimegyek a városba tudjak netezni bármikor.Melyik éri meg? Márkát is mondhattok esetleg és tapasztalatokat. Melyik bírja hosszabb ideig? A tabnak a képernyője nem romlik el hamar?

2012. jún. 19. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó a táblagép, de írni nem olyan kényelmes rajta.

Én inkább netbookot mondanék. (Pedig van egy táblagépen, de mégis.)

2012. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én nemrég táblát vettem (ICOO D90W, 9,7"es, igazi kici ócccó kínai, bár azért utánanéztem hogy mégis mennyire alja kategória)(laposom meg már van, igaz az egy 17"os mobil munkagép...), valamint hozzá egy 10.000mAh-s usb-s külső akkut. így filmnézés közben több mint 15 óráig simán bírja, gondolom netezés is kb ennyi lehet. a plusz akkuval együtt kb 60.000ba került, sztem megérte.

netet wifin keresztül használom (ha máshogy nem, akkor a mobil hotspotján keresztül)

2012. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!