Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem betölti a biost de a...

Dr.Blade kérdése:

A gépem betölti a biost de a windowst nem mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap raktam 1 ubuntu skinapckot és reboot után a bios bejöt de a windows nem és a megint hardreser akkor még a safe mod sincs meg semmi éscska 1 fekete képernyöt látok. Mi lehet gond? és Redszer mentés volt, de nem cdre hanem safe modba. Kérlek segtsetek nagyon sok data van a gépemen

#Windows 7 #fekete #nincssafemod
2012. jún. 18. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ubuntu elindul még?
2012. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Win7sp1-em van, nem ubuntu, Én 1 win7 ubuntu skinpackot raktam a gépre
2012. jún. 18. 18:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom majd most megpróbálom
2012. jún. 18. 18:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a "Skinpck" azt jelentihogy win7 csak úgy nézki mint ha ubuntu ha valaki nem tudná mi az hogy skinpack
2012. jún. 18. 18:15
 5/7 A kérdező kommentje:
És ez még a win7 boot animációt is megváltoztatja de még azt se látom hogy az alap win 7 boot animációt és még a win7 se jön be :S Szóval lehet hogy win7 a rossz mert azért mert felraktam a a skinpack, de majd megnézem hogy lehet újrarakni mert ha nem akkor nem tudom ha valki kéri a gép infót megadom.
2012. jún. 18. 18:18
 6/7 A kérdező kommentje:
valaki*
2012. jún. 18. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Windows 7 telepítő lemezen ha jól emlékszem van egy javítás opció lehet javít a gondon ha nincs töltsd le írd ki kész(Figyelem Nem tudom hogy kell-e hozzá termékkulcsot.
2012. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!