Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik multimédia lejátszót...

Melyik multimédia lejátszót ajánljátok . Mkv-hez?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan lejátszót vásárolni, amely alkalmas arra, hogy akár pendrive-ról nézhessek meg matroska formátumban lévő filmeket. Eddig konvertálással oldottam meg, majd DVD-re írtam a cuccot, de az körülményes és hosszú ideig tart, ezért keresek egyszerűbb megoldást.
2012. jún. 17. 21:28
 1/5 MaXXeGee ***** válasza:

A Blue-Ray lejátszók közt keress, azok esélyesen tudnak mkv-t is és usb támogatást is.

[link]

pl ez:)

2012. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Ez jónak tűnik. :)
2012. jún. 17. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Asus O!Play HDP-R1
2012. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A bluray lejátszó felesleges, ha pendriveról, merevlemezről játssza le és nem optikai lemezről.

Rengeteg van, érdemes lenne ebben a remek fórumban olvasgatnod:

[link]


Nekem WDTV Live van, remekül működik, elvétve akad olyan, amit nem játszik le, de az már elég "régi", de persze vannak újabb termékeik is. Érdemes lenne most androidos kütyüt venni, utólag is sok hasznos (és haszontalan :) extra szolgáltatással bővíthetők.

2012. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Asus O!Play HDP-R1

Vélemények, ár

[link]

WDTV

Teszt

[link]

Vélemények, ár

[link]


Viszont nincs benne hdd. Tudom, hogy először nem szeretne senki sokat költeni rá ezért vesz egy külső hdd-t. Hosszabb távon azonban érdemes elgondolkodni egy 2-4 hdd-t befogadó NAS (hálózati adattároló) beszerzésén.


A drágább készülékek mér tudnak 1 vagy két hdd-t fogadni, így nem kell külsőt csatlakoztatni egy darabig. Ezek viszont már elég drágák.

PopcornHour

[link]

Dune HD

[link]


Egyébként itt nézz szét, rengeteg tesztet lehet olvasni.

[link]

2012. jún. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!