Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha felraktam egy kiegészítőt...

Ha felraktam egy kiegészítőt (sims) és azt felrakom és utána a következőt is fel akarom rakni akkor csak simán azt is megcrackelem vagy kell valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Köszi

2012. jún. 17. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán az alábbiak nyújtanak némi segítséget.


Telepítés:


Szépen sorban telepítsd fel az összes programot, válaszd mindig a magyar nyelvet. Ne indítsd el egyik játékot se, ne is Crackeld őket!!!

Telepítés közben mindig a REGISZTRÁCIÓ KÉSŐBB-et válaszd.


01. The Sims 2 - Alapjáték

02. The Sims 2 - Egyetem

03. The Sims 2 - Éjszakák

04. The Sims 2 - Megnyitottunk - Vár az üzlet!

05. The Sims 2 - Házi kedvenc

06. The Sims 2 - Mesés díszletek - Cuccok

07. The Sims 2 - Csilli-villi - Cuccok

08. The Sims 2 - Karácsonyi parti csomag

09. The Sims 2 - Bulis! Cuccok

10. The Sims 2 - Évszakok


3. Amikor fent van az "Évszakok" kiegészítő is, akkor crackeld, de csak az "Évszakok"-at: másold be az Évszakok crack könyvtárában található "Sims2EP5.exe" fájlt a "C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 Évszakok\TSBin" alkönyvtárba, felülírva vele az ott lévő ugyanolyan nevű fájlt.


4. Ezután a játék indítható, CD behelyezése nem szükséges.

Ha játszani akarsz, mindig az "Évszakok"-at kell indítani!!! (A többi ikont le is lehet szedni az asztalról.)


Figyelem!!!


Az alap- és a kiegészítő játékok feltelepítéséhez kb. 9 Gb szabad helyre van szükség a winchesteren.

Az összes játék és a kiegészítők feltelepítéséhez kb. 10 Gb szabad helyre van szükség a winchesteren.


Nem szükséges az összes kiegészítő játékot feltelepíteni, lehet játszani egy-egy kiegészítő játékkal is az alábbi megkötésekkel:

- Bármelyik kiegészítő játék csak akkor működik, ha az alapjáték is fel van telepítve!!!

- Az Egyetem-en és az Éjszkák-on kívül bármelyik kiegészítő játék crack után (amelyiket crackelni kell) működik.

- Az Egyetem és/vagy az Éjszakák mellé fel kell telepíteni még egy olyan kiegészítőt is, melynek létezik crack-je és ezt kell crack-elni, máskülönben sem az Egyetem, sem az Évszakok nem működik.

- Indítani mindig a crack-elt verziót kell.


Crackeléskor a Crack alkönyvtárban lévő fájlt mindig a telepített program TSBin alkönyvtárába (C:\Program Files\EA Games\...\TSBin) kell másolni, felülírva vele az

ott lévő ugyanolyan nevű fájlt.

2012. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ (!), de én úgy értettem, hogy felraktam az összes eddig megjelent sims 3 kieget pont úgy ahogy leírtad. Csakhogy ha kijön egy új azt letöltöm akkor azt csak simán crackelem vagy az előző megcrackeltel kell e csinálni valamit?
2012. jún. 19. 21:14
 3/7 Lunala ***** válasza:
Simán megcrakeled, hacsak nem lesz frissítés is hozzá, amit meg nem enged feltenni nagy eséllyel, ha nincsenek meg az eredeti fájlok. (Persze nem muszáj frissíteni, de célszerű)
2012. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tehát ha most felraktam a legújabbat a végén megcrackeletem és kijön az új leszedem és simán megcrackelem azt is?
2012. jún. 20. 22:07
 5/7 Lunala ***** válasza:
Igen, ha pedig majd frissítés is jön hozzá(ami általában egy-két napon belül, miután kijött a kieg, meg szokott történni), csak dobj egy üzenetet, és leírom lépésről lépésre, hogy hogy tudod a crackelt játékot frissíteni. :)
2012. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igenis mester!
2012. jún. 21. 00:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Na most felraktam működött és egyszer csak már nem (azt írja, hogy hiba lépett fel) .... De most újrarakom
2012. jún. 23. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!