Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csak nálam lett napok óta...

Csak nálam lett napok óta teljes mértékben használhatatlan a Facebook?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete teljesen meggajdult. Azóta bármit csinálok - kiposztolok valamit, ismerőst jelölök vissza, módosítok a beállításokon, stb. - a következő belépésnél (vagy csak egy szimpla frissítésnél) visszaáll minden a korábbi állapotra. Nincs ott se a poszt, se az ismerős, és a beállítok is visszaállnak. Ha értesítés jön, hiába olvasom el a levelet, vagy az eseményt, következő belépésnél ugyanúgy ott az értesítés (ugyanarra a levélre). A chatre is hiába lépek be, azt írja ki, hogy "kijelentkezve". Esetleg volt másnak is ilyen problémája? Lehetséges, hogy valamilyen beállítás? Az biztos, hogy nem böngésző probléma, mert kipróbáltam Chrome-val, és Firefox-szal is.

2012. jún. 17. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ilyen, kalapszar az egész.
2012. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam most konkrétan jó, de 1-2 hete nekem is sz@r volt az egész...
2012. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem én állítottam el valamit.:) Most az az új perverzitása, hogy képet sem enged feltölteni. Éljenek az örökös fejlesztések, módosítások, ahelyett, hogy először a jelenlegit tennék működőképessé!
2012. jún. 17. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!