Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék jobb?

Hogyan lehetnék jobb?

Figyelt kérdés

Ma megvettem a Max Payne 3-at és elkezdtem játszani vele (xbox 360) a boxom is csak pár napja van meg, de most az istennek sem akar menni a MP3 multija. Mindig megölnek és nem értem, mert pc-n sose voltam rossz multiban sem. Itt mindig utolsó vagyok, free és autolockos modban is, bár az utóbbit nem értem, mert nem mindig zoomolt rá,

Hogyan lehetnék jobb, nem tudok a kontrollerrel olyan gyorsan és pontosan pozícionálni.



2012. jún. 16. 22:35
 1/5 asddaasdda ***** válasza:
idő kérdése pl mikor oda ültél a géphez először akkor se voltál olyan jó (szerintem de nem biztos )
2012. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát most ez milyen kérdés, biztosan tudod te is, hogy csak gyakorolni kell és menni fog.

Hiába mondunk bármit, attól te még "béna" maradsz, nem áll rá még a kezed.

2012. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs meg a játék de a legtöbb játékhoz jók ezek a tanácsok:


-Fejre célozz,mert csak a noob-okat tudod kinyírni testre célzással

-Puskát rövid hatótávolságra használd,pisztolyt,gépfegyvert stb közepes/hosszútávra,ne legyél lusta váltogatni a fegyverek között mert nem mindegy melyiket használod bizonyos esetekben

-Nem tudom hogy van e itt oldalra gurulás vagy valami ilyesmi de használd ezt mert sokat segíthet,főleg ha nincs bekapcsolva az auto célzás

-Győződj meg róla hogy jó a netkapcsolatod és nagyon minimális a késleltetés mert minden mikromásodperc számít az ilyen játékoknál!Hiába vagy profi ha szar az internetkapcsolatod akkor b*szhatod az egészet

-Ne sprintelj.Például a Red Dead Redemptionban ha sprinteltél akkor láthatóvá váltál a radaron,itt nem tudom hogy hogyan van de ha itt is megtudnak látni ez esetben akkor ne sprintelj

-Ha fedezékben van akkor dobj oda egy gránátot

-Gyakorlat teszi a mestert.Kontrollerrel sokkal nehezebb játszani ilyen játékokkal mint egérrel,időbe telik míg megszokod.Továbbá ne felejtsd el hogy sajnos vannak csalók akik Xbox360-on is egeret használnak,így jelentős előnyre tesznek szert,ezek ellen nincs mit csinálni


Más nem jut az eszembe,ha ismerném a játékot talán akkor több tanácsot tudnék adni


Lehetne még belemenni olyan dolgokba mint a campelés de az inkább noob taktika

2012. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát a fejre célzással nem is próbálkoztam, mert annak is örültem, ha a lábát eltaláltam auto-aim nélkül. Remélem majd belejövök, közben auto-aimmal legjobb lettem egy matchen, bár velem egy szintű játékosokkal. Igen, tudom, hogy egeret használnak, de 15k ft egy átalakító, és váljék egészségükre, én biztos nem venném meg, nem is fogom.
2012. jún. 16. 23:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Auto aimmal könynebb a fejre célzás.Befogod az ellenfeled az autoaimmal utánna jobb analóg-ot felpöccinted és bum máris fejbe lőtted,csak a felpöccintés mértékét kell jól eltalálnod,nem mindegy hogy milyen távol van az illető.Hát igen nem egy egyszerű szakma ez :D Érdemes állítgatni az analóg érzékenységén is
2012. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!