Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a hangszórómmal?

Mi lehet a gond a hangszórómmal?

Figyelt kérdés
Korábban teljesen jól működött, még tegnap sem volt semmi baja, de ma amikor bekapcsoltam a gépet nagyon recsegős hangja volt és mostanáig sem múlt el. A tv-n működik a hangszóró, de amint átváltok a számítógépre már egyböl recsegős (a monitor egyben tévé is és a számítógép hangkimenetelét a tv hez kötöttem ami továbbítja a hangszóróhoz)
2009. júl. 4. 11:11
 1/3 ceri ***** válasza:

Szerencsés esetben valami bekavart a hangkártya drivernek. Esetleg telepítettél valami eszközt, vagy alkalmazást a hiba megjelenése előtt?


A rosszabbik lehetőség, hogy tönkre ment a hangkártya (végfoka). A hangkártya vonalkimenetét használod? Van ilyen rajta? Vagy valamelyik hangszórókimenet van a TV-re kötve? Ha 5.1-es akkor próbáld átdugni a hátsó hangkimenetre., de legyen kikapcsolva mindkét készülék. ha bekapcsolt állapotban dugdosol ( elég sokan megteszik ), tönkremehet a hangkártya esetleg a TV is.

2009. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy a Hangkártyáddal van probléma vagy nem bírja vagy a hangszóróval van gáz. szerintem
2009. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
húhh nagyon köszi a kérdéseket de szerintem a legjobb esettel úsztam meg mert csak a TV és a hangkártya közötti vezeték kontakthibás csak szerintem (nem biztos) mert akkor ha a hangszórómat közvetlen rácsatolom a hangkártyára akkor teljesen normálisan szól. a válaszokat köszönöm :-)
2009. júl. 6. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!