Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell a PC ház előlapját...

Hogy kell a PC ház előlapját levenni?

Figyelt kérdés

Még soha sem szedtem szét, de egy meghibásodás miatt szükséges.

A ház egy Delux BMW ház. Kép róla:


[link]


Próbáltam feszegetni, de nem akartam károsodást okozni. Így akinek van tapasztalata ilyen házzal kapcsolatban nagyon örülnék, ha tudna segíteni.



2012. jún. 13. 15:14
 1/4 Csiß ***** válasza:
A képet elnézve nem egy "lepattintom" fajta :) Inkább ne feszegesd :P Mi hibásodott meg a pc előlapján?
2012. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először az oldalát próbáld, és akkor szerintem már hozzáférsz a csavarokhoz. Persze ez csak tipp.
2012. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hollófernyiges ***** válasza:
Az előlapot sehogy, ha jól látom. Oldalt tudod levenni a lapját ahol a mélyedés is van a kezednek. Csak ne legyen rá érvényes garancia és szedd ki a tartócsavart.
2012. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Már garancia nincs rá, úgyhogy most lehet "kísérletezni" rajta. Az oldalát már leszedtem és nézegettem, hogy hogy van felfogatva, de elég érdekes. Majd holnap megpróbálom elfordítani a tartókat, hátha úgy sikerül.


Egyébként a DVD-íróval van gond. Azt nagyjából ki tudnám cserélni (ha nem akkor egy másik kérdés ez lesz :-D), csak a gond ott van, hogy a ház tetején lévő gombok vezetékei elég szorosan be vannak kötve (illetve egy- két vezeték még megy az előlapon található LED- ekhez) úgy hogy nem lehet kivenni az írót emiatt.

2012. jún. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!