Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop választás. Vélemények?

TBa kérdése:

Laptop választás. Vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne a véleményetek laptop témában. Én speciel kiválasztottam hármat és ezeket kellene véleményezni.

Az első a sorban egy Lenovo [link] . i3-as 2. generációs processzorra (2xxx) elég jókat írnak.

Második szintén egy Lenovo [link] . i5-ös processzor azért mégis.

Harmadik (a változatosság kedvéért) egy DELL [link] Itt a videó kártyáról írnak érdemleges dolgokat.


A válaszokat előre is köszönöm!

Szép napot



2012. jún. 13. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Há attól függ mire köll.
2012. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, ez kimaradt a leírásból.

Főleg zenehallgatás, filmezés, illetve játékokra. Utolsónál nem kell nagy dolgokra gondolni. ( Ha a Panzer Corpse, illetve a Heroes 4-5 fut, az már tökéletes. ) Szóval nem Crysis 2 féle játékok.

Esetlegesen MS termékek használata. (Word, Excel stb) Bár ezek futtatásával nem hiszem, hogy gond lenne.

2012. jún. 13. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a dell vagy a második lenovo.


Azért mert ezeknek a kijelzője nagyobb tudásban kb egyformák a Dell re viszont 3 év garancia van míg a többire csak 2 .

2012. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja meg a dell 350gigás vinyó van a lenovoban pedig 500 de úgy sem rakod tele gondolom de ezt már te tudod.
2012. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ilyen áron ezek közül egyiket se...

az elsőnek a vidkártyája harmatgyenge, a másodikban az i5 eggyel korábbi generáció (valamint az int.vidkártyája szintén gyenge), az újabb i3-as sandy-k gond nélkül hozzák a teljesítményét, a 3. meg szimplán egy energiatakarékos, de ezzel együtt elég harmatos teljesítményű jószág

140 alatt/körül már lehet kapni i3(sandy)+gt520ra vagy amd oldalon A6 APUra épülő gépeket, főleg játékok terén ezek lényegesen erősebb jószágok

2012. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Újra kezdtem a keresést, más paraméterekkel:

[link]


[link]


[link]


Kicsit félek az Acerektől, rosszakat hallottam róluk.

2012. jún. 13. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:

első kettő túlárazott

3. meg Acer :)

inkább itt egy pár gép:

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!