Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell betenni a ramot?

Hogy kell betenni a ramot?

Figyelt kérdés

tudom hogy hülyén hangzik de eddig 2 gb ramom volt most beletettem még 2gb ddr3-s ramot de azt nem akarja érzékelni.

az alaplapom asrock g41c-s.a kártya helyek úgy vannak hogy van 2 retesz ahol az eredeti bent vol 1 sárga és 1 kék és a kékbe volt.és melette van még 1 sárga és 1 kék.és én az újat a kékbe tettem.tehát így vannak sárga kék sárga kék.Mit csinálatm rosszul?


2012. jún. 13. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak nincs a helyén. Szedd ki és tedd be újra.
2012. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oksa most néztem és a BIOS-ba sem jelenik meg
2012. jún. 13. 10:27
 3/6 SnakeDoc ***** válasza:
úgy kell beraknod, hogy a két műanyag pöcök, ami oldalt fogja, rá tudjon pattanni. Vannak a memória oldalán rések, azokba kell beilleszkednie. Általában picit erősebben meg kell nyomni, és magától bepattanik. Ha nem, rásegítesz és ráhajtod kézzel a műanyag pöcköt.
2012. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oksa
2012. jún. 13. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek ki kellet venni és újra berakni :D
2012. jún. 13. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!