Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok rendszergazdaként...

Hogy tudok rendszergazdaként bejelentkezni?

Figyelt kérdés
tom h gügye kérdés most raktam újra a gépet és van pár dolog amit nem enged feltelepíteni arra hivatkozva hogy nem vagyok bejelentkezve rendszergazdaként.de a fiókomnál a fiók típus rendszergazda.Ilyenkor mit kell tenni?
2012. jún. 13. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a fájlon, és futtatás rendszergazdaként
2012. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lindmayer ***** válasza:

windows 7-nél alapból letiltja a rendszergazda nevű felhasználót, ezt engedélyezni kell

xp esetén a bejelentkezési képernyőn a ctrl+alt+del-t kell kétszer lenyomni, és akkor meg tudod változtatni a felhasználó nevet

2012. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és azt hol lehet engedélyezni mer win 7 ultimatem van
2012. jún. 13. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rendszergazda fiókod van nem kell semmit engedélyeztetni, mondom, jobb klikk a futtatni kívánt fájlon, és a lenyíló menüből válaszd a "futtatás rendszergazdaként" parancsot.
2012. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok
2012. jún. 13. 11:12
 6/6 anonim válasza:

És mi van akkor hogy ha egy fájlt szeretnénk rendszergazdaként át helyezni egy mappába?



Ugyan is nálam az a baj hogy egy dll-t kellene be másolni a System32-es mappába,de viszont nem engedi "azt írja h meg van nyítva/fut már ez a fájl/program

és erre azt mondták h csináljam rendszergazdaként.. na de hogyan? o.O

2014. nov. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!