Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a Dell...

Miért nem kapcsol be a Dell Latitude D610 laptopom?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy Dell Latitude D610 típusú laptopot, és még nem ismertem ki, ezért szeretném kérni a segítségeteket.

Ma reggel bekapcsoltam, de ahogy bekapcsolt, le is fagyott, ezért kinyomtam. Ezután újra be akartam kapcsolni, de nem tudtam. Elindul, próbálkozik 3-4 másodpercig, ezután kikapcsol. Világít a powergomb, az akkumulátoré, és villog az a kis kijelző amin egy A betű van egy lakatban (bocsánat, de fogalmam nincs mi az).

Remélem, azért sikerült valamennyire érthetően leírni. Előre is köszönöm a segítséget!



2012. jún. 12. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
dugd töltőre és nézd meg hogy van-e valami zár rajta a D620an van 1 asszem
2012. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 byosci válasza:
nekem van egy d610esem eladó. ha gondolod irj!
2012. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi már meg van oldva a probléma. kicsit besütöttem, de megcsinálták 2 perc alatt. :)
2012. jún. 13. 16:34
 4/6 Szlukáné Kati válasza:
Szia! Látom megoldódott a problémád! Segítenél, hogy mi volt a gond, ugyan ezzel küzdök, és nem jutok előrébb. Mit jelent a villogó lakat A betűvel? Köszi előre is! Üdv.: K.
2013. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sepio válasza:

Üdv. Nekem az a problémám hogy a slot 1-ben villog a "a" lakat, de ha a slot 2 rakom akkor megy rendesen. Mi lehet a baja? Elmondod mit csináltak a gépeddel?

Előre is köszönöm!

Üdv: Gábor

2013. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 steffe8101 válasza:

Szia!

Leirnád nekem is hogy sikerült megjavitani,mert most én is hasonló gonddal küzdök!!!

2016. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!