Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pesten egy nyilvános nyomtatób...

Pesten egy nyilvános nyomtatóban tudok ncd fájlt kinyomtatni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 12:37
 1/5 legendavagyok01 ***** válasza:
Ha emlékeim nem csalnak ez a nero saját fájlja (borító nyomtatás lenne?), vagyis kellene hozzá a progi. Ami persze lehet,hogy éppen van az adott nyomtatószalonban, de lehet nincs.
2012. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 90% hogy nem lesz meg a program nyilvános print shopban. Én eleve nem szerkeszteném ilyen programmal a borítót, de itt van a megoldás:


Felraksz a gépedre egy PDF printert (van egy csomó ingyenes), arra kinyomtatod neroból, kapsz egy PDF-et. Azt már ki fogják tudni nyomtatni.

2012. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, borítót szeretnék kinyomtatni. És, ha ezzel a pdf printerrel csinálom, akkor a borító méretei megmaradnak?
2012. jún. 12. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, a mérete akkora lesz, amekkorában a nero nyomtatja.


Csak mondd meg a print shopban, hogy ne változtassanak a méretezésen, mert nekem pl. egyik helyen elcseszték a névjegyek méretét, mert bekapcsolva hagyták a "stretch to fit page" opciót.

2012. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon szépen köszönöm a gyors választ! Ezer hála!
2012. jún. 12. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!