Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meddig lehet húzni és hogyan?...

Tibi18 kérdése:

Meddig lehet húzni és hogyan? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ez van a gépemben:CPU- intel Core 2Duo E440 2.0Ghz

Ram-2x1GB 800Mhz ddr2 (kit)

VGA-Nvidia Geforce 9500GT 512 MB

Sok helyen olvastam-láttam , hogy egy ugyan ilyen procit fel húztak 3.0 Ghz-re . az lenne a kérdésem , hogy tényleg fel lehetne eddig húzni ? Előre is köszönöm a választ!



2012. jún. 11. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem E4500-as 2.4 GHz procim volt, és fel lehet húzni tényleg 3 GHz-ra is.. de hidd el nekem hogy nem lehet vele elérni olyan nagy teljesítmény növekedést mint ha vennél egy új erősebb processzort. Talán megpróbálhatod felhúzni 2.4 GHz-re. Nekem a 2.4 ről lett 2.75-re húzva és úgy működött.. Állítólag gyorsabb is volt proci tesztelő programok azt mutatták, viszont játékoknál és op. rendszerben egyáltalán nem vettem észre különbséget. Egyébként a BIOS-ban lehet állítani, alaplaptól függően változnak a bios beállítások szóval nem tudom neked elmondani hogy pontosan mit és hogyan. De ha rám hallgatsz akkor hagyod a fenébe.
2012. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet az lesz ... :D

Inkább csinálok egy gamer pc-t.

Ez lenne : Alaplap :ASROCK B75 PRO3-M

CPU: Intel Core i7 3.5 Ghz

Ram: 16 GB DDR3

VGA: Asus EAH6670 1GB DDR5

Szerinted jó lenne ez így ?

2012. jún. 11. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elég jó lenne :D De a videókártyát se felejtsd ki, ehhez illene egy Radeon HD 6950 1GB, vagy ha sok pénzed van vehetsz kettőt is, és összekötheted CrossFireben, akkor biztos egy vadállat lesz a géped ;)
2012. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj elnézést nem láttam hogy alul írtad a VGA részt.

Hát ha ebben az árkategóriában akarsz maradni akkor inkább egy Nvidia kártyát javasolnék, ATI jó de saját tapasztalatom alapján csak a drágább kártyák érnek valamit.

Talán egy GeForce GT 440 DDR5 1GB.


De ahhoz a konfighoz amit leírtál, illene egy erős kártya is, mert igazából egy GeForce GTX 560 jobban bele illene.

2012. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!