De most őszintén?

Figyelt kérdés
Mondjátok meg őszintén , hogy a Facebookon az ismerőseitek közül mennyit ismersz valójában, akivel nem csak össze futottál az utcán vagy a boltba váltottál az eladóval 2 szót és bejelölted.. ?

2012. jún. 11. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindet ismerem, kb. van vagy 30 ismerősöm, akiktől fontos információt kaphatok, de ennyi, leszarom az egész oldalt.
2012. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt jelölöm be, akivel beszélni is akarok majd. Viszont rendszeresen találkozok ezzel, mármint, hogy megismerek valakit, váltunk pár szót, hazamegyek és látom, hogy bejelölt.

300 ismerősöm van, ebből kb. 200-at ténylegesen ismerek, de most nem fogok azzal foglalkozni, hogy a többit letöröljem.

2012. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajna a facebookot nem "profik" fordították.. ugyanis az ismerősök helyén az eredeti angolban a friends szócska szerepel ami barátokat jelent mellesleg.
2012. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb 300 ismerős közül személyesen ismerek 290-et. Ezek egy része ex-osztálytárs, ex-munkatárs, évfolyamtárs, mondjuk akivel nem beszélgetnék az utcán, max egy szevasz vagy valami.
2012. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háromszáz valamennyi ismerősöm van. Ezek közül kb. 10-et nem ismerek, csak bejelöltek, és egye fene, visszajelöltem őket. Amúgy mindenkit ismerek. Nem mindenkivel vagyok beszélő viszonyban, de egy suliba járunk, akkor már "ismerjük" egymást.
2012. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!