Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha csúszik a...

Mit csináljak, ha csúszik a hang a filmnél?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyes lejátszókban pl KMPlayer,van olyan funkció h.ezt tudod igazítani.
2009. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hintalow ***** válasza:

Ez két okból lehet:

- Nem bírja a géped megfelelően feldolgozni.(ez akkor lehet, ha vmi brutális HD videót néznél , vagy a géped nagyon régi)

- A másik lehetőség, hogy rosszul van kódolva a film, ezen lehet segíteni valóban bizonyos lejátszókkal, de szerintem csodát ne várj.

2009. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kb azóta csinálja, mióta új a gépem, de lehet hogy nincs összefüggésben a kettő.


A bűbájos boszikat nézem, netről töltöm, ez kb a 90.rész és eddig is ilyen minőségű volt és tökéletes volt.

Nem hiszem, hogy pont ezzel a résszel lenne baj, mert már másikat is töltöttem és az sem jó.


Bár még annyit emgnézek, hogy töltök olyan részt mégegyszer, amit már láttam és jó volt, mert ha az is rossz, akk csak a lejátszóval lehet a baj:S


Megpróbálom amit az 1. kommentező ajánlott:D

és sztetek ha kiírnám DVDre és DVDlejátszóban nézném? vagy ne pazaroljak DVDt?


Köszi am mkinek:)

2009. júl. 3. 23:52
 4/5 A kérdező kommentje:

JUjjj kézpeljétek! :):):)



kipróbálam a Kmplayert és semmit se állítotam be és mégis jó! Nagyon köszönömm:)

2009. júl. 4. 00:08
 5/5 Hintalow ***** válasza:

Második vagyok, akkor valószinűleg az eddig használt lejátszó nem birkózott meg vele :)

Jó sorozatnézést.

2009. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!