Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a gép megéri az árát?...

Ez a gép megéri az árát? Www.Pc-outlet.hu/images/Imperium_Core_i7_HD_PC. Jpg

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 23:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
www.Pc-outlet.hu/images/Imperium_Core_i7_HD_PC. Jpg
2012. jún. 9. 23:41
 2/16 A kérdező kommentje:
[link] ez a jó link (másik kettő rossz)
2012. jún. 9. 23:42
 3/16 anonim válasza:
Egyszerű. Nagyon király kis gép, én azt mondom meg.
2012. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Meg, teljesen jó.


Bár, én a dvd helyett hasznosabbnak tartom az SSD-t az oprendszernek (a többi cuccnak meg a hdd), de ez csak az én véleményem, jó kis gép ez és az ára is stimmel.

2012. jún. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Mire kell?
2012. jún. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hmm nem tudom mennyire mentek fel az árak de szerintem ha magadnak raknád össze a gépet mármint nem így fullos packban vennéd szerintem olcsobban kijönnél. Ne haragudj de most nincs kedvem összerakni max reggel. :)
2012. jún. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha játékra kell, akkor tök felesleges egy 80+ ezres processzor, mikor elég lenne egy 40k körüli vagy olcsóbb is, azokhoz olcsóbb az alaplap is..pl egy i5-2320 + H61-es alaplap kombó...meg ramból sem vesztesz ha az olcsó, 1333-ast teszed bele...és végső soron a videókari számít, a 7850-est meg egy olcsóbb gép is bőven kiszolgálja.


A ház, meg pl nem rossz, de olcsóbban is vannak minőségiek...és annyira gáz hogy pont a tápon spórolnak, mikor pár ezerrel többért CGT széria is lehetne...

2012. jún. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Amit az előző mondott, nem éri meg.


Ha saját magad raknád össze akkor, nem túlzok, fele annyiért is vásárolhatnál hasonló teljesítményű gépet a legtöbb játékban. 4 magos Phenom, egy 6850 és a legtöbb játékban különbséget se veszel észre. 1600-as RAMot se érdemes venni amikor ki se fogod használni, és a képen látható tápegység pedíg nevetségesen rossz.

2012. jún. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudna mondani egy oldalt ahol összetudok rakni egy ilyen gépet azt megköszönném és mi a baj a táppal? igen játékra kell BF 3 maxon nekem laggol
2012. jún. 10. 09:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Mik a mostani géped adatai?
2012. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!