Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell honlapomba chat-et...

Hogy kell honlapomba chat-et tenni? (több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy klánom a cs1.6-ba csináltam ma honlapot ( [link] ) de nem tom h kell chatet tenni?! Hogy kell? Azért fizetni kell? Lécci segítsetek, fontos lenne nagyon!!!!!

Köszi a előre is válaszokat!



2012. jún. 9. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

1. lépés: felejtsd el az eoldal-t

2. lépés: keress egy jó (akár ingyenes tárhelyet)

3. lépés: tegyél fel egy ingyenes tartalom kezelő rendszert (CMS) vagy még jobb, ha tanulsz kicsit weboldalt fejleszteni

4. lépés: ha a CMS-t választottad, akkor tegyél fel egy chat modult (érdemes a CMS választásnál olyat nézni, amihez van) ha a tanulást választottad, akkor nem lesz kérdés a megírása

5. lépés: boldogan élsz amíg meg nem halsz


Komolyra fordítva a szót, az eoldal vacak, ne használd.

(Amúgy alapból nincs ott is valami sz*r chat szerűség, amit csak be lehet tenni az oldalba?)

2012. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Nem értek az eoldal.hu szerkesztéséhez, azonban lenne hozzászólásom az előttem szólóhoz, aki 18.31-kor elsőként válaszolt. Ezért az írásért még egy "Nem hasznos" minősítést is bevállalok.


Én értem, hogy neked nem tetszik az eoldal.hu működése, kialakítása.

De a kérdező nem a véleményünket kérdezte az oldalról, hanem hogy hogyan lehet chat-et beszúrni. Ha már építő jellegű válaszod nincs akkor legalább kulturáltan tudasd a kérdezővel, hogy nem tudod a választ és ajánlj neki egy másik hasonló oldalt ahol könnyen meg lehet oldani a problémáját, és megfelel a kívánalmainak.

2012. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értek veled egyet, úgy hiszem elég kielégítő és építő jellegű választ adtam, ráadásul olyat, amivel a kérdező is sokkal jobban jár.


De legyen, ha a kérdező is mindenképpen ragaszkodik az eoldalhoz, akkor használhat még valamilyen oldalba épülő megoldást.

Például egy nagyon alap google keresésess azt találtam, hogy ezt: [link] a "chatet" lehet használni eoldalba beépítve is.

De gondolom van rengeteg hasonló megoldás, mivel a Google is egy halom olyan eoldallal készült "izét" adott ki, ahol volt valami chat szerűség. -> Csak meg kell nézni, hogy ők mit használnak.

2012. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap már sikerült tenni chatet.

Köszi a válaszokat!

2012. jún. 10. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!