Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tolódhat el a kép...

Miért tolódhat el a kép jobbra párcentit ha rákötöm a számítógépem egy tv-re?

Figyelt kérdés
Egy 42"-os LG 42lk430-ra kötöttem a gépem. Nem első alkalommal és akkor minden jó volt, viszont ma ismét rákötöttem és a kép valamilyen oknál fogva el van tolódva jobbra egy picit. Semmi különbség nincs, ugyan úgy a sima monitorhoz kapott rgb kábellel kötöttem rá a minap és most is, viszont tegnap még nem volt eltolódás. Szerintetek hol lehet a gond?
2012. jún. 9. 10:49
 1/2 A kérdező kommentje:

Annyit még hozzátennék amit csak most vettem észre, hogy tegnap egy játék közben próbáltam ki csupán 1280*1024es felbontással és úgy most sincs gond, akkor nem is tudtam átállítani fullhd-ra viszont most magától azon van és ebben az esetben van egy kis eltolódás.

A gépem maga elég régi, a videókártya egy 5éves geforce 8600 gt, a tv-re is csak azért kötöttem a gépet mert pár filmet szeretnék így megnézni amik túl nagyok pendrive-ra. (vettem egy 16gigásat de eddig sosem néztem az 1080o-s videókat és utólag jöttem rá, hogy sok bőven túlnő egy olyanon.)

2012. jún. 9. 10:54
 2/2 anonim válasza:
Használj HDMI kábelt.
2012. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!