Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a celeron...

Mit gondoltok a celeron procikrol?

Figyelt kérdés

Most egy nagyon regi pc-m van es egy asus eeepc x101h netbookom.


A PC: 1ghz p3-as proci,256mb 133mhz ram,fx5200 hamisitvany kari es 20gb hdd,valamint egy szar tap.


netbook: 1,6 ghz es intel atom proci 1gb ram,intel gma3150 stb.


A pc mar reg megvan es mar egy youtube videot sem tudok megnezni rajta,mert szaggat meg kicsiben is,nagyban meg soha nem is tudtam.


A netbookot ha monitorra kotom(19" es philips hd monitor)kotom,akkor nagyon jol lehet hasznalni,win7-tel,meg 1giga ram mellett is sokkal jobb mint a pc-m.


A netbookot el fogom adni,mert kell masra a penz,de gondoltam h vennek egy olcsobb pc-t netezesre,filmezesre.


Az egyikben egy Intel® Celeron® D Processor van,3ghz-es,2gb ddr2-es ram es egy amd-s kari,amirol az elado nem tud tobbet,mert nem tudja megnezni sehol,azt allitja.

Eleget mondtam pedig h hol nezze meg.

Ez igaz,hogy gyenge proci,de a mostani gepemnel biztos gyorsabb es jobb.

Lesz-e legalabb olyan gyors ez a pc,mint a netbookom?

Win7-et hasznalhatok,ha meg 1gigaval is elhasznaltam eleg jol,itt meg 2giga ram van?



2012. jún. 8. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha "lassú" a géped az 99%ban vagy az operációs rendszered vagy a kevés RAM hibája. Vehetnél bele pár giga RAMot, újratelepíthetnél rá egy friss Win XP/Xubuntu operációs rendszert és boldogan futna.


Ha valakitől vásárolsz kész gépet, akkor az esetek nagy részében rá fogsz fizetni és nem éri meg. Ha te magad vásárolnál olcsóbb alkatrészeket és raknál össze egyet, akár fele annyiért is megúsznád.

2012. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt, hogy elektronikai hulladékok.
2012. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a Celeron D nagyon régi architektúra. Meg se közelíti azt, ami a netbookban van. Youtube videókat kb. 360p felbontásig fogja normálisan vinni, de ez a videokártya függvénye is.
2012. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy elektronikai hulladékok azt azért nem mondanám. Volt nem egy Celeron procim és persze össze se lehetne hasonlítani mondjuk a mostani Corei5-el, de nem is gamer gépekbe lettek tervezve.


A Celeron egy alsó kategóriás processzor, ami főként irodai gépekbe van szánva. Pont.

2012. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 16:56


Ha normális ár-érték aránya lenne, akkor én is ezt mondanám. De a leggyengébb cerka sem sokkal olcsóbb, mint egy nála fényévekkel erősebb Pentium.

2012. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.Igazabol most raktam friss xp-t.
2012. jún. 8. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
16:55: Az a celeron meg egy lebutított prescott. Na erre varrjál gombot.
2012. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!