Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg lehetne ezt oldani?

Meg lehetne ezt oldani?

Figyelt kérdés

Meg lehet-e csinálni azt, hogy a gép "Alvó módban" is folyamatosan töltsön? Ha pl. leteszem a gépet alvó módba, míg vissza nem kapcsolom leáll a letöltés, kijelentkezik mindenhonnan. Be lehet ezt állítani valahogyan?

Op. rendszer: Windows 7 Ultimate 64bit


2012. jún. 6. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Csak a normális módban működik minden. Sem alvó, sem készenlét, sem hibernálás vagy más módban nem fog semmi futni.
2012. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alvó módban szétkapcsol a net kapcsolat.(legalábbis nekem szétkapcsolxD)
2012. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

meg lehet oldani már én is néztem ,de csak akkor ,ha veszel vagy 50ezerért egy routert amire lehet butított linuxot tenni és így az mondjuk egy külső vinyórol tölt miközben alszol.

Manapság már nem az arány a lényeg ,hanem ,hogy meglegyen az x vissza seedelt idő.

2012. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért egyik oldalon sincsenek olyan durva szabályok, hogy neked csak plusz pénzkiadás árán lehessen bent maradnod. A szabályok alkotásánál mindig figyelembe veszik az átlagos szokásokat, és az is ritka hogy huzamos ideig kellene megállás nélkül seedelni. Inkább az terjed el, hogy X idő alatt Y órának meg kell lennie, ami simán teljesíthető csak azzal, hogy amíg megy a gép, addig a kliens is seedel.
2012. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!