Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért vannak leírva a HP...

Miért vannak leírva a HP laptopok?

Figyelt kérdés
Már több embertől is hallottam, hogy a HP laptopok milyen sza*ok meg, hogy "soha nem kéne HP laptop".

2012. jún. 5. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Idióták.

Én HP Pavilion g6-ot nyúzok és semmi baja.

Ha valaki belefut egy szarba, akkor máris megbélyegzi az egész márkát. Óvoda.

2012. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is egy g6-ot nézem ki magamnak, jók és az árukért elég erősek, viszont gyorsan melegednek, ez személyes tapasztalat.
2012. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs rá pénzük. :)
2012. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan mint a dell a melegedéssel van probléma de ráköltesz +5000 forintot egy hűtőre egyből jobb lesz.
2012. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém sem hideg, de mióta meg lett véve, laptop hűtő van alatta és rendszeresen portalanítom a belsejét.

Nem kell leszarni.

2012. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
6 éve használom ugyan azt a HP laptopot mindenféle hűtő cucc nélkül, és az ég világon semmi baja. Pedig csináltam már vele mindent, MMORPG játékoktól a profi videókészítésig, mégis mindent bírt.
2012. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!