Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sürgős. Mi lehet a baj?

Sürgős. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Win xp m van.Bekapcsolom a gépet,zúg mit az állat,kezd felemelkedni,erre fekete képernyőn kiirja h windows start normally,rányomom az entert.Akkor kijön,h windows xp,és mintha emelkedne fel,2 másodpercre kékhalál h elsem érkezem olvasni h mit ir,és kezd mindent előröl.

2012. jún. 3. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Inditsd csökkentett módban abban a menüben ahol normál módban inditod.

Telepitettél bármilyen új eszközt? Drivert cseréltél, frissitettél?

Hőmérsékleteket ellenörizd a biosban.

2012. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A csökkentett móddal próáld meg, az adtaidat mentsd le egy másik winchester-re, rakd a Windows-t újra.
2012. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam és egyik módban sem akar elindulni.Mennyi kell h legyen a hőmérséklet?fogalmam sincs.
2012. jún. 3. 17:50
 4/10 A kérdező kommentje:
És semmit nem frissitettem sem telepitettem.
2012. jún. 3. 17:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Cpu 60 alatt, system 50 alatt. Ha már a bios efelett nyit akkor kezdhetsz gyanakodni.


Mennyit konyitasz a géphez, áramtalanitás, memória- merevlemezkivétel, ezek mennének?


Még egyszer kérdezem mert elsiklasz felette: telepitettél új eszközt, változtattál valamit a gépen mielött a hiba megjelent?

2012. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Usb kütyük is számitanak. Ha van ilyen elsőként ezeket húzd ki (mobilnet, pendrive, nyomtató, hálózat).
2012. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát lány vok és nem sokat.Leirom az adatokat.

Processzor thermal margin:2o

Motherboard temperature 59.39

ICH temp 65.14

Mch Temp 73,87

2012. jún. 3. 18:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek túl magas értékek, legyen az első dolgod hogy kitakaritod a gépet. Ha bizonytalankodsz hogy is kell, akkor kérd valaki segitségét, rutinosabbnak pár perces mutatvány.
2012. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval csak ki kell pucolni és megszabaditani a sok portól?
2012. jún. 3. 18:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha mázlid van. Ha nincs akkor a túlmelegedés már olyan kárt okozott amin csak a hibás hardver cseréje segithet.

Az is lehet hogy nem ez okozza a gondot, de célszerü elsőként ezt kizárni.

2012. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!