Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van hiba CD/DvD írás...

Miért van hiba CD/DvD írás közben?

Figyelt kérdés

Van egy Toshiba Satellite Pro L300 típusú noteszgépem.

ÉS már két hete, akár ha Dvd-t, akár ha CD-t írok írás közben kb (58, agy több pl.:98%-nál) hibát ír ki. A meghíjtó típusa: MATSHITA DVD-RAM UJJ88QAS eddig mindig tudtam vele lemezeket írogatni. Most nem! Kérlek benneteket, hogy segítsetek, hogy miért lehet ez.



2012. jún. 3. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Vedd le a drivert és rakd újra!

Hátha megoldódik egy frissítéssel!

Sajnos ezt már több helyről tapasztaltam a win7-nél!Sőt csinálj biztonsági mentést, mert az egyik ismerősöm laptopja ugyanezt csinálta!

Aztán csak a XP-vel hajlandó újra írni!

De, ha nem játszol vele akkor ajánlom a linux mint 9-et és nem kell többet sz@rakodni vele!Bár megszokás kérdése, de egy hét alatt belejössz, mint az androidba!

2012. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Windows xp Sp2-t használlok, sajnos nem jó a Wi-Fim, és net sincs! Milyen drivert tegyek rá újra,
2012. jún. 3. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Eszközkezelőben eltávolítod a drivert, újraindítod a gépet, és újra kéne települnie az íród driverének...

[link]

2012. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kössz megpróbálom. De elvitték a laptopom, csak hétvégén kapom vissza, mert apunak kell mert megy ki dolgozni... :
2012. jún. 3. 19:03
 5/6 William Tell válasza:
Érdekes... Nekem ASUS márkájú laptopom van, abban is Matsita DVD-író és nekem is szokott ilyen hibát produkálni. Kb. minden második-harmadik írás esetén. Lehet szériahiba?
2015. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nem széria hiba szerintem

nekem megoldodott,de nem tudom hogy tán frissítés volt

2015. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!