Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet azt beállítani hogy...

Hol lehet azt beállítani hogy három gombnál többet tudjak nyomni a billentyűkön?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
alapból is letudsz nyomni 3nál több billentyűt.Minek kéne?Játéknál vagy hol?
2009. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Ez az elmúlt pár nap legjobb kérdése. xD 5 perce azon gondolkozok, hogy mi a f*szomat akartál kérdezni. xDD


4 gombot még homlokkal is le tudok nyomni, szerintem az agyadban kellene beállítani valamit, hogyha Te nem. A másik amit nem értek, hogy hogy lehet egy billentyűn gombot nyomni, a gomb maga a billentyű, nem? xD

2009. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Van olyan, hogy ha több gombot nyomsz egyszerre, akkor sípol..

Szerintem erre gondolt :)

2009. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem hinném.Mert akkor sípol ha basztatod a billentyűzetet(érvénytelen billentyű kombináció)
2009. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Játékban, ha három gombot nyomok és nyomnám a negyediket akkor azt már nem érzékeli

Azért kérdem, hogy belehet-e állítani, hogy több gombot érzékeljen

2009. júl. 1. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
guitar hero 3? mert nekem ott volt ilyen problémám.
2009. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem, Frets on Fire.

majdnem guitar hero :D

2009. júl. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!