Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a gépem?

Miért nem indul el a gépem?

Figyelt kérdés
Nem volt semmi baja, csak ujraíndítottam mert egy kicsit lelassúlt és bejött hogy "A számítógép nem tudott elindúlni".Utánna kiválasztottam a számítógép javítását de nem tudta kijavítani a hibát.Próbáltam visszaállítani a régebbi állapotba, vissza is állította de úgy sem működik.Memory diagnostics nem talált hibát.Ha a windows normál módú indítását választom,bejön hogy windows indítása és újraindul.Akárhányszor próbálom sose tud beindulni.próbáltam ujratenni a windows frissítésként de azt írja hogy elöbb indítsam el rendesen a gépet, de ha egyszer nem tud beindúlni...Csökkentett módba nem tudom elindítani mert nincs hol kiválasztani, nem jelenik meg.Kérlek segítsetek, Fontos.Előre is kösz a válaszokat.

2012. jún. 3. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán (BIOS) vírus okozhatja, de lehet 1000 más szoftveres vagy hardveres oka is. Azt tanácsolom, hogy vidd szerelőhöz.
2012. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És valahogy nem lehet máshogy ellenőrizni hogy mi baja van.És valamivel nem lehet megoldani hogy megnézzem mi van a merevlemezen hogy mentsem le a fontosabb dolgokat róla?

Várom a vválaszokat erre a kérdésre is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2012. jún. 4. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!