Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csőő. Valaki nekem az összes...

MaJoRkA kérdése:

Csőő. Valaki nekem az összes "GTA SA-MP" szerver listát feltudná nekem sorolni? Csak a nevük kell meg a honlap! :D

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 21:53
 1/7 anonim válasza:
Több ezer sőt több tízezer szerver van.Keress magyart ajánlom a pulykacsa szervert.
2012. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Argloss ***** válasza:

Csőőhh, hali, szijjjóka.

Lépj be a SAMP-ba, nyomj rá az internet fülre alul, azt az majd kilistázza weboldallal együtt mindet. (már ha beállították, hogy megjelenjen a honlapjuk...)


U.I.: a szövegben ízlés szerint értelmetlenül elszórva képzelj oda 12 db szmájlit...

2012. jún. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aham értem.. Olyat szeretnék még kérdezmi, hogy a gta sa eredeti+ teljes gamest honnan töltsem le?
2012. jún. 2. 07:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Csőő.. Valaki nekem az összes "GTA SA_MP" [HUN] szerver listát feltudná nekem sorolni? Csak a nevük kell meg a honlap! :D A "GTA SA" eredeti+teljes játékot honnan töltsem le? Nekem úgy kéne, hogy olyan mintha a boltból vettem volna meg de nem! Várom a segítségeteket! :D
2012. jún. 2. 07:25
 5/7 Argloss ***** válasza:

Hát Csőőőőőőőőőőőh. (42 szmájli)

Ugyan nyelv szerint nincsen keresés, de ha a listázásnál rákattintasz a HostName nevezetűre akkor bizony egy helyre pakolja az öööööössszeeeeees magyar szervert. Soknak nincsen weboldala...

Lustaság fél egészség, de az életképtelenség már bűnnek számít, szóval csak óvatosan. (666 gonosz szmájli)

Sajnos az internetről nem tudsz DVD-t, tokkal együtt letölteni csak adatokat, szóval ez egy teljesíthetetlen kérés, de magát a játékot a kalózöbölben megtalálod.

2012. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

naon sokat nem segítettél de m1 már megvannak! :D

:P *_* ^_^

2012. jún. 6. 17:53
 7/7 Argloss ***** válasza:
Nem az a segítség amikor kaját adsz az éhezőnek, hanem az amikor megtanítod vadászni... A látszólagos problémamegoldás nem hasznos...
2012. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!