Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a laptop mennyire jó?...

Ez a laptop mennyire jó? Minőségi, megérné?

Figyelt kérdés

Elég olcsónak tűnik, jó gép?


www.laptopszalon.hu/webshop/notebook/Packard_Bell_EASYNOTE_LS11HR-465HG_Intel_Core_i5_2430M_4GB_640GB_AMD_Windows_7_Fekete_LS11HR-465HG_4181.htm#cikkek


gondolkodtam +4giga RAM-on is hozzá



2012. máj. 31. 16:59
 1/3 Berti_92 ***** válasza:

Ismerem a PackardBell-t több géppel is volt már dolgom, egyet kell tudni róla: nagyon olcsó és emellett megbízhatóbb mint egy asus vagy lenovo :D Ez a gép rendben van, jó kis erőmű, sztem nyugodtan lecsaphatsz rá, ár/érték arányban nem találsz ennél jobbat:)

Amúgy nekem is majdnem ilyen gépem van, csak abban egy gyengébb proci (PhenomII X4) van, és én toltam mellé a +4Gigát, sztem megéri :D ja meg nekem csak a szabvány 1366*768 van benne, szal ez nagyon pöpec gép :D

2012. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. jún. 1. 15:11
 3/3 Berti_92 ***** válasza:

Amugy vannak fent youtube-on videók a teljesítményéről :D

http://www.youtube.com/user/MNBerti/videos

2012. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!