Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell beszerelni a videoká...

Hogy kell beszerelni a videokártyát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
A videókártya úgy működik, mint a nők! Pug and play!
2009. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
hát hol is kezdjem... 220ból nem árt ha kihúzod, oldallap le, kártyát bedugod, ahova tudod (meg ahova passzol, tehát ne tedd rá pl a vinyóra :D )beszúrod, 1 csavar sem árt neki, oldallap fel, 220 be, press play :D
2009. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ja, így..........
2009. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hmm. biztos hogy egyből megtalálom a helyét? :D Nem sokat konyítok a gépekhez,szerelést illetően..
2009. jún. 30. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Tápcsatlakozó is kell neki, node nem mindegyiknek. Amelyiknek kell az lehet egy 6 tűs, vagy kettő, vagy egy 6 és 8 tűs.
2009. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
aha.. biztos...
2009. jún. 30. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem jobban jársz, ha hozzáértővel csináltatod. Közben megnézed, hogy mit miért és hogyan, aztán legközelebb már próbálkozhatsz egyedül is.

Nem bonyolult, de amíg probléma lehet a megfelelő csatlakozó felismerésével is, addig jobb nem belefogni.

2009. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ milyen kártya,ha sima agp-s akkor csak helyre vágod,install a drivert és kész..ha pci-s és nagyobb kaliberű kari akkor általában kell neki táp is.. a geforce 9800 gts-t én is inkább szakemberrel rakattam a gépbe..
2009. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Be kell pattintani a helyére, A videókártya driverét fel kell tenned a gépre, aztán meg a biosba át kell állítani v mi ( azt pontosan én se tudom:D)
2012. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!