Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem folyton újraind...

A számítógépem folyton újraindul mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Főként akkor tapasztaltam ha jobban leterhelem a gépetpl telepítek vagy frissítek valamit, vagy ha több minden megy egyszerre, lehet attól van mert a processzorom 70-75 fokon megy hiába vettem rá komplett új hűtőtestet és ventilátort
2012. máj. 30. 10:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

értem, hát nem tudom eddigi tapasztalatom szerint amikor már 85-t mutat a mérő akkor újraindul a gép, de lehet h jó a szenzor mert ha kézzel megtapintom a hűtő testet hát eléggé forró, nem tudnám sokáig kézbe tartani annyira meleg, ez a hűtőtestem

[link]

2012. máj. 30. 12:14
 12/15 anonim ***** válasza:

Sima 462es gyári hűtő, de ennek elégnek kell lennie egy ilyen procira, ezt még rosszul felszerelni sem lehet.

Próbáld ki, egy álló szobai ventit tegyél mellé, nézd meg, mennyit csökkent rajta. Ha akkor nem indul újra, akkor komolyabb réz hűtés kell rá.

2012. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
próbáltam már ventilátorral, akkor próbáltam úgy hűteni a levegőt a gépházba h a levehető oldalra felragasztottam jégakukat amik a fagyasztóbol lettek kivéve, becsomagoltam nejlonba és úgy volt odaragsztva h hűtse a levegőt de az se működött
2012. máj. 30. 12:25
 14/15 anonim ***** válasza:
Ki kell dobni akkor az egészet XD
2012. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
de nincs pénzem újat venni :S
2012. máj. 30. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!