Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fujitsu Siemens ESPRIMO...

Fujitsu Siemens ESPRIMO Mobile V5555! Mi lehet a gond? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja vettem a laptopot használtan. Win7 home volt rajta de én egyből ráhúztam a Win7 ultimate-et. Indításnál szinte minden mindig chkdsk-t leakarja futtatni, van amikor azt írja ki h "Missing Operating System", van amikor a kurzor villogásánál meg áll, van amikor win betöltése előtt ujraindul és van amikor sis-es hibaüzentet ír ki de azt nem sikerült megjegyeznem, azaz elég nehézkesen indul be a gépezet :S a win telepítését is alig tudtam elinditani. amikor meg megy a gép van hogy beáll kb 1 percre aztán minden megy tovább rendesen. és gyanusan sok nekem a kék halál is :S egyszer volt h olyan szinten belassult a gép hogy semmit nem tudtam vele csinálni, de csökkentett modban tökéletesen müködött azota ujra raktam a win-t és ez az egy gond meg is szünt. én a winchesterre gyanakszom hogy az utolsokat rugja de hd sentinel szerint tökéletes. szerintetek mi lehet a gond vele? válaszotokat előre is köszönöm.

2012. máj. 30. 00:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!