Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Égetett szag van a számítógép...

Égetett szag van a számítógép körül, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki. Szedd le az oldallapot és szaglássz szét belül. A gépből jön akkor szerintem csere! Elég gyorsan akkor...
2012. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne dohányozz a gép közelében.
2012. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a számítógép füsttel működik, ha kijön belőle akkor leáll...

viccet félretéve tényleg szedd szét és nézz körül alaposan. első tippre tápegységet mondanám, a többi alkatrész füstölés után rögtön meghal, a táp még ideig óráig bírja (aztán ha szerencséd van, nem füstöli el az egész gépet...)

második tippre valamelyik ventilátort mondanám, bár azok hamarabb szoktak csörögni/zörögni, de attól még füstölhetnek is

harmadiknak meg azt, h egy bogár / pók / egér / féldisznó belemászott és kicsit megpörkölődött

2012. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem dohányzom!


rájöttem honnan jön, a monitorból


mitől lehet ez? kezd tönkremenni?


amugy ki lett kapcsolva már a gép

2012. máj. 29. 16:28
 5/7 A kérdező kommentje:

amugy a monitoron a kép is össze szokott menni és remeg a kép, majd rendesen visszaáll, van amikor el is színeződik a kép (pl: az egész rózsaszín lesz vagy kék) ilyenkor a kábelt szoktam megigazítani és már a szín helyreáll


de az összement képpel nem tudok mit kezdeni

2012. máj. 29. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor lassan kezdj új monitor után nézni, az égett szag (hacsak nem egy bogár füstöl benne) általában komoly károsodást szokott jelenteni
2012. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ok


azért köszi a válaszokat

2012. máj. 29. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!